
влевовправо
Форма для випікання кругла,знімне дно, вуглецева сталь, Maestro MR-1113-24 MR-1115-24
- В наявності
- Код: MR-1115-24
253 ₴
+380 (96) 722-36-36
- +380 (66) 806-12-11Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кругла форма зі знімним дном для випічки Maestro MR 1115-24- виріб виготовлено з вуглецевої сталі з антипригарним покриттям, яке дозволить використовувати мінімум жирів. Форма швидко і рівномірно нагрівається, вона міцна і довговічна. З її допомогою можна випікати пироги з будь-якою начинкою, готувати десерти і лазанью, запікати овочі і м'ясо.
Характеристики:
- Розмір: 24х6,8см
- Товщина стінок : 0,6мм
- Знімне дно
- Підходить для посудомийних машин
- Антипригарне покриття для зручного використання і легкого догляду
- Матеріал - вуглецева сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | З внутрішнім антипригарним покриттям |
| Висота стінок | 6,8 см |
| Діаметр | 21 - 25 см: O 24 см |
| Категорія | Форми для випічки |
| Призначення | Універсальна |
| Особливості | Знімне дно |
| Розміри | 24х6,8 см |
| Сумісність з джерелами тепла | Для електричних духовок | Для газових духовок |
| Тип | Форма |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 253 ₴



