Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обробна дошка Bravira BR2211 - практичне рішення для щоденного викорситання на кухні. Виготовлена з матеріалу на основі пшеничного волокна, має приємну текстуру та сучасний вигляд. Поверхня дошки підходить для нарізання овочів, фруктів, м'яса та інших продуктів, не вбирає запахи та легко очищується після використання. Завдяки вставкам з TPR дошка не ковзає по поверхні столу під час роботи. Лаконічний дизайн гармонійно доповнить інтер'єр кухні.
Характеристики:
- Виробник: Bravira
- Матеріал: пшеничне волокно + TPR
- Не ковзає по поверхні столу
- Можливість використовувати з двох сторін
- Не притуплює ножі
- Можливість використання у посудомийній машині
- Розмір: 40,8х24,5х0,8см
- Колір: сірий + чорний
- Упаковка: кольоровий папір і термозбіжна плівка, містить 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRAVIRA |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Один предмет |
| Довжина | 41 - 50 см см |
| Категорія | Обробні дошки |
| Товщина | 0.8 см мм |
| Ширина | 21 - 30 см: 24.5 см см |
- Ціна: 297 ₴


