Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обробна дошка Bravira BR2215 - практичне рішення для щоденного викорситання на кухні. Виготовлена з міцного та безпечного харчового пластику, не вбирає запахи та не впливає на смак продуктів. Поверхня стійка до подряпин і легко очищується, що робить дошку ідеальною для нарізання м'яса, овочів, фруктів та інших продуктів. Завдяки вставкам з TPR дошка не ковзає по поверхні столу під час роботи. Сучасний дизайн гармонійно доповнить будь яку кухню, а зручна форма забезпечує комфорт у використанні.
Характеристики:
- Виробник: Bravira
- Матеріал: поліпропілен (PP) + TPR
- Не ковзає по поверхні столу
- Можливість використовувати з двох сторін
- Не притуплює ножі
- Можливість використання у посудомийній машині
- Розмір: 24х16х0,7см
- Колір: сірий
- Упаковка: кольоровий папір і термозбіжна плівка, містить 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRAVIRA |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Один предмет |
| Довжина | 21 - 30 см: 24 см см |
| Категорія | Обробні дошки |
| Товщина | 0.7 см мм |
| Ширина | 9 - 20 см: 16 см см |
- Ціна: 126 ₴


